на тому ж місці в той же час
Табличка - це міні-вивіска, усічена версія зовнішньої реклами і, відповідно, рекламного бюджету. Але не варто зневажати таблички. Цей маленький елемент оформлення фасаду або інтер'єру може суттєво спростити життя вашим клієнтам. Таблички «Графік роботи», «Відчинено», «Зачинено» і «Перерва» заощадять людям нерви. Табличка «Не палити» заощадить нерви вам. А невигадлива табличка «Туалет» іноді навіть рятує людську гідність.
Усі таблички діляться на вуличні та інтер'єрні. Хоча в Києві вони не діляться, а скоріш за все множаться, сутності це не міняє: від місця розташування таблички залежить вибір матеріалу виготовлення. Інтер'єрні та офісні таблички не обмежені нічим, крім бюджету замовника. На стіну в шоу-румі або в зоні ресепшн можна повісити хоч шматок пластика, хоч акрилайт, хоч об'ємні букви з натурального моху. А ось вулиця диктує свої правила. Туди потрібно вішати щось міцне. Або недороге, щоб було не шкода замінити
Замовити фасадну табличку можна з композитних матеріалів або з металу, з кольорового або прозорого акрилу, або з двошарового ПВХ. Найбільш стійкими до погоди будуть таблички з композиту, а найбюджетнішими - таблички з пластику. Для нанесення тексту є безлічь способів: фарбами, гравіруванням (лазером або фрезером), за допомогою УФ-друку, аплікаціями з плівки, травленням (для металу), накладними або псевдооб'емнимі літерами. Для поліпшення міцності табличку можна помістити в окантовочний профіль (металева рамка) і прикрити антивандальним покриттям з прозорого оргскла.
Майбутній зовнішній вигляд (а потому і ціна) таблички також залежить від її призначення. Будинковий знак або вказівник на висоті 2,5 м матиме гарний вигляд навіть з ПВХ. Проте режим роботи на рівні очей повинен виглядати солідніше. Фахівці BrightBox допоможуть вам заощадити без шкоди зовнішньому вигляду: один і той самий дизайн можна виконати з дешевих і з дорогих матеріалів.
Головний представник виду. Основна (і єдина) функція: повідомити назву вулиці і номер будинку. Тому таблички з адресою часто не беруть до уваги, віддаючи їх дизайн і виробництво на розсуд комунальникам. І даремно, тому що комунальна адресна табличка може висіти за рогом в п'яти метрах від вашого входу. А свою табличку з адресою ви причепите одразу біля дверей, за що клієнти, які шукають вас без навігатора, скажуть велике дякую. До речі, крупні компанії в Києві мало не повсякчас переробляють стандартні будинкові знаки під свій фірмовий стиль.
Мають бути в будь-який поважній організації. Як мінімум, щоб повідомити відвідувачам режим роботи. Звичайно, цю інформацію можна нанести на двері або вікно шляхом відповідної наклейки. Але повірте досвіду BrightBox, графік роботи на табличці виглядає солідніше. Також часто інформаційні вивіски або таблички дублюють зміст головної вивіски (якщо на вході є кілька дверей). На них можна перерахувати всі ваші регалії та заслуги перед суспільством. Розмістити фамільний герб. Або просто констатувати факт, що ви перебуваєте в цьому під'їзді / будинку / торгівельному центрі.
Табличка зі стрілкою. Табличка у вигляді стрілки. Табличка навігації. По суті, дублює або адресну табличку, або інформаційну вивіску. За дизайном - може бути виконана у формі стрілки, вказівного пальця або цілої вказівної фігури. За розміщення - часто кріпиться перпендикулярно до фасаду (як торцева вивіска). Іноді клієнти просять закріпити таблички-вказівники на металевій трубі, яка встановлена на опору (виходить підлогова навігаційна стійка). Такі вказівники дуже популярні в ТРЦ, в бізнес-центрах і на вулицях замість штендера.