яскраво виражений об’єм
Світлові об’ємні букви — найпопулярніший вид зовнішньої реклами. По-перше, у нас ще досі є проблеми з освітленням вулиць. На проспекті, де два ліхтаря світить, а решта повільно моргає, ваші букви стануть для перехожих сузір’ям Великої Ведмедиці. По-друге, це реально працює — в режимі нон-стоп, 24 години на добу, на піку ефективності. Пройти, не помітивши яскравий напис, можна лише в центрі Києва, запізнюючись на останнє метро. До того ж, така реклама має масу варіантів виготовлення. Шрифт, колір, матеріали та вид підсвітки — якщо все правильно скомбінувати, ви ніколи не будете схожі на інших. Або навпаки, зможете (в рамках закону про авторське право) майже не відрізнятися від когось.
Тривимірний напис з внутрішньою підсвіткою — ідеальне поєднання двох ударних психологічних чинників, об’єму і світла. Об’єм створюється стандартно: за рахунок склеювання букви з трьох частин (лице, торець, задня частина). Але головна фішка об’ємних літер — це гра зі світлом. Варіанти підсвітки дозволяють надати вашому тексту купу різних ефектів. Вступна інформація: світлові об’ємні букви бувають
Перш ніж замовити, потрібно хоча б проглянути можливі варіанти.
Виглядають просто і солідно, як м’ясний стейк в престижному ресторані. Завжди читабельні, завжди помітні. Максимально надійні — за рахунок того, що джерело світла знаходиться всередині і автономне у кожної літери. Найчастіше підсвічуються світлодіодами, іноді неоном. В особливо великих розмірах можна «вдарити в око» люмінесцентними лампами. Мають три варіанти свічення: пряме (світиться тільки лицьова частина букви), торцеве (світяться бокові частини) і повне (буква світиться повністю).
Щоб забезпечити саме свічення, у виготовленні букв використовують спеціальний пластик, акрил та плівку, що пропускають та розсіюють світло. Чим більше такого матеріалу — тим дорожче виходить буква. Тому букви з прямим свіченням більш бюджетні: боки і задню частину можна зробити з ПВХ і обклеїти плівкою без світлового ефекту. Торцеве і повне свічення зазвичай використовують для коротких написів або об’ємних логотипів.
Стильні, респектабельні, витончені. Як устриця на блюдечку з облямівочкою. У ролі облямівочки виступає внутрішнє освітлення. Яке всупереч здоровому глузду засвічує не саму літеру, а поверхню за нею. Для отримання ефекту контражуру об’ємні букви з ПВХ або оргскла монтують на гладкий фриз (з пластика або композитних матеріалів). Іноді впритул, іноді на відстані. Світлодіоди для контражурної підсвітки встановлюють на задню частину букв, направляючи свічення не на літеру, а від неї.
На виході отримуємо текст на сяючому фоні. Чим ближче літери до фризу, тим яскравіше ефект ореолу. Чим далі — тим сильніше ефект паріння напису в повітрі. Така вивіска не кричить, але м’яко і наполегливо переконує. За спостереженнями команди BrightBox, букви з контражуром в Києві стають все більш популярними серед б’юті-салонів, квіткарень, брендових бутіків та інших постачальників краси.
Найяскравіший та найпомітніший вид світлової зовнішньої реклами. Хвилює глядача, як довгий ряд шот-дрінків на барній стійці. Зазвичай лицьова частина у таких букв відсутня зовсім (або її використовують як основу для розміщення світлодіодних модулів). Задня частина і боки додають обсягу і відображають свічення. Світло отримує максимальну спрямованість і інтенсивність, так що букви або логотип помітні в будь-яких погодних умовах. Окремий бонус такої реклами — можливість підключити до світлодіодів RGB-контролер. Ця штука дозволяє прямо з пульта змінювати колір і яскравість свічення світлодіодів або задавати програму їх автоматичної зміни.